SEKTÖRLER

MARKET & MAĞAZA DEKORASYON

Denizli Grup raf sistemlerinden, market aksesuarlarına, soğutma sistemlerinden, market dekorasyon hizmetlerine kadar geniş hizmet yelpazesi ile "market mağaza dekorasyonları" anlayışını sunuyor.

Hayalinizdeki marketi proje çiziminden başlayarak, son kullanıcıya ulaşana kadar anahtar teslim hali ile teslim ediyoruz. Aklınızdaki proje için bize danışmadan hareket etmeyin.

Market ve perakende sektöründeki deneyimimizi müşterilerimize en uygun koşullarla sunuyor, müşteri odaklı çözümlerle maliyetlerinizi en aza indiriyoruz.

ÜRETİM PLANLAMA

Denizli Grup raf sistemleri bünyesindeki UĞUR ve DİKTAŞ endüstriyel soğutma sistemleri bayiliği ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü endüstriyel soğutma çözümünde yanınızdayız.

Soğutma Sistemleri
Raf Sistemleri
Mobilya Dekorasyon

PROJE DANIŞMANLIK

Sektördeki deneyimlerimizi, projelerinize yansıtmak için sabırsızlanıyoruz. Yenilikçi yaklaşımlar ve uzman mimari ekibimizle projelerinizde aradığınız "uzman görüşü" Denizli Grup ekibinden geliyor.

İNŞAAT & GAYRİMENKUL

Denizli Grup güven ve kalitesi inşaat & gayrimenkul sektörünün dinamikleri içerisinde de kendisine yer buluyor. Tasarım, uygulama ve mühendislik alanındaki deneyimlerimizi, konut inşaasında bir araya getirerek yaşama değer katan projelere imza atıyoruz.

Denizli Grup İnşaat yatırımları ile ilgili detaylı bilgi ve tamamlanan & devam eden projelerimizle ilgili bilgi almak için: http://www.denizligrup.com/insaat web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.Tüm Hakları Saklıdır.
DENİZLİ GRUP Mağaza Dekorasyon & UygulamaMega Tasarım 2023

İLETİŞİM

SHOWROOM
Adres : Ahi Sinan Cad. No : 25 Merkez / DENİZLİ
Telefon : 0 554 556 66 44

FABRİKA
Adres :   Sümer Mahallesi 2291/9. Sk. Merkezefendi / DENİZLİ
Telefon : 0 555 968 95 95